Kampaň + bydlisko: Aktívny poslanec, ktorý pozná sídlisko je viac, ako ten čo tam býva xx rokov, ale nič nerobí

foto-kampan-001Viacerí sa ma pýtate, kto mi platil kampaň, predsa je to nákladná časť. Áno, kampaň som si platil sám. Nemal som žiadnych sponzorov.

POKRAČOVANIE: Kampaň + bydlisko: Aktívny poslanec, ktorý pozná sídlisko je viac, ako ten čo tam býva xx rokov,...

Ďakujem za podporu VIDEO

jancsillag-001-facebook-515.november sa blíži a som veľmi rád za podporu, ktorú mi prejavujte. Aspoň na ukážku pridávam dve videá.

POKRAČOVANIE: Ďakujem za podporu VIDEO

Naozaj chcem riešiť svoje sľuby 2

Klokocina-pripomienky-008Ďakujem za Vaše podnety, ktoré mi posielate, prípadne, ktoré ste mi osobne ukázali. Je ich viac než dosť, všetky som si zapísal a v prípade zvolenia do mestského zastupiteľstva budem robiť všetko preto aby som ich odstránil.

POKRAČOVANIE: Naozaj chcem riešiť svoje sľuby 2

Naozaj chcem riešiť svoje sľuby

DSC 0286Ďakujem za Vaše podnety. Samozrejme veľa z nich vidím aj sám po prejdení sa po sídlisku. Len pre ilustráciu, uvediem prvé podnety, ktoré som dostal-zachytil, a ktoré chcem jednoznačne riešiť. Postupne ich budem pridávať.

POKRAČOVANIE: Naozaj chcem riešiť svoje sľuby

Prečo nemáme viac podujatí?

jamrokKlokočina je sídlisko, ktoré spája rodiny, staršiu generáciu a podľa mňa by sa nemalo zabúdať, že aj títo všetci ľudia chcú kultúrne žiť a nie cestovať vždy za podujatiami preč zo sídliska.

POKRAČOVANIE: Prečo nemáme viac podujatí?

Viem sa chytiť aj lopaty a nie len sľubovať

foto-007Okrem "predvolebných sľubov", resp. v mojom prípade prísľubov, ktoré v prípade zvolenia do mestského zastupiteľstva aj chcem napĺňať sa viem chytiť aj manuálnej práce. A to práve pre našich najmenších na jednej z materských škôl a to dokonca, keď som ešte ani nebol oficiálny kandidát do zastupiteľstva.

POKRAČOVANIE:Viem sa chytiť aj lopaty a nie len sľubovať

Ing. Ján Csillag - kandidát na poslanca MsZ v Nitre za Klokočinu

jan.csillag-kandidat-klokocina-5Keď som do 21.septembra stihol odovzdať minimálne 400 podpisov, bolo jasné, že moje meno sa teda definitívne zobrazí na zozname nezávislých kandidátov do mestského zastupiteľstva v Nitre.

POKRAČOVANIE: Ing. Ján Csillag - kandidát na poslanca MsZ v Nitre za Klokočinu

SVADOBNÁ ponuka